LAIF » WYDARZENIA: Tresor świętuje 25-lecie istnienia w poznańskim klubie Oczy

WYDARZENIA: Tresor świętuje 25-lecie istnienia w poznańskim klubie Oczy

 

Klub Oczy po małej przerwie wraca na klubową mapę Poznania. Głównym elementem charakterystycznym klubu było bardzo dobrze ustawione nagłośnienie i klimatyczny ogródek. Jednak teraz  poznański klub podnosi poprzeczkę wyżej i od marca jako jedyny lokal w mieście będzie posiadaczem soundsystemu legendarnej marki Funktion One, która pojawia się w najlepszych światowych klubach i festiwalach.
 

Profil muzyczny klubu Oczy w tej chwili zamyka się na techno i house. Po występach w pierwszym roku działalności takich artystów jak Tommy Four Seven, Rebekah, Pional, Jose Maria Ramon, Max Cooper, Robert Babicz, DJ T-1000, Brian Sanhaji, Alexander Kowalski, Blawan, Xhin, Xosar czy Fur Coat postanowili poświęcić większą uwagę coraz bardziej rozwijającej się polskiej scenie techno i house, ale zagranicznych nazwisk też nie zabraknie.

 

WEB T25
 

W najbliższy weekend klub Tresor będzie świętował w Klubie Oczy 25 lecie istnienia, z tej okazji pojawią się u niech czołowi rezydenci w postaci Pacou i Mareena. Dzień wcześniej wystąpi również ekipa z berlina, a główną atrakcją będzie projekt audiowizualny, który pojawi się po raz pierwszy w Oczach. Zaangażowani artyści występowali na Burning Man i Fusion Festival.

 


 

Zobacz też inne wydarzenia

13.08.2015, Sopot, Zatoka Sztuki Beach Club, GusGus09.04.2015, WARSZAWA, STODOŁA, CURLY HEADS25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)