Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZANIA: Nadchodzi wielkie święto muzyki techno

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZANIA: Nadchodzi wielkie święto muzyki techno

9 października to obowiązkowa data w imprezowym kalendarzu każdego fana muzyki elektronicznej. Na mapę nocnego życia stolicy powraca Instytut Energetyki. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak legenda budzi się do życia, nie możecie ominąć tego wydarzenia.

 

Instytut_inside

fot. mat. prasowe

 

Instytut, jako miejsce goszczące fanów techno to unikat w skali globalnej. Ciągle funkcjonujący generator udarów o mocy 5MV sprawia, że trudno byłoby znaleźć drugą taką lokalizację, w której jednocześnie artyści światowej klasy grają dla kilku tysięcy ludzi. Na imprezie 9 października będziecie mogli usłyszeć Kaiserdisco, Cari’ego Lekebusch’a, Joell’a Mull’a, Tumult Hands, Łukasza Naporę i Gerhard’a Derksen’a.

 

Sam repertuar artystyczny będzie również obfitował w niecodzienne elementy. Cari Lekebusch i Joell Mull, których kariery często wiązały się z wytwórnią Drumcode należącą do Adama Beyer’a, zagrają back2back. Podobnie, jeden z najbardziej znanych polskich duetów, czyli Tumult Hands w składzie Jacek Sienkiewicz i Jurek Przezdziecki wystąpi live, co nie dzieje się na zwykłych event’ach. O oprawę wizualną całego wydarzenia, zadba Bob Roijen. Pochodzący z Amsterdamu, stage designer zaprezentuje unikalny projekt sceny, dekoracji oraz ustawienia i gry świateł.

 

 

 
 

Twórcy Instytutu chcą zadbać o wzmocnienie renomy, wiążącej się z nim już teraz. Nie tworzą inicjatywy, która ma odzwierciedlać inne ogromne, europejskie wydarzenia kultury techno, jak Awakenings czy Melt Festival. Chcą, aby samo miejsce oraz precyzyjny dobór zapraszanych artystów zapewnił stworzenie marki rozpoznawalnej w całym środowisku muzyki elektronicznej. Dzięki temu, jedynym podobieństwem do zagranicznych wydarzeń tego typu stanie się przyciąganie nie tylko rodzimych gości i dj’ów, ale także tych z najdalszych zakątków kontynentu czy nawet świata.

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL