LAIF » WYDARZENIA: After po Mustache Yard Sale w Gdańsku

WYDARZENIA: After po Mustache Yard Sale w Gdańsku

 

Pierwszego dnia Targi Mustache Yard Sale vol. 20! Gdańsk płynnie przejdą w melanż. Po udanych zakupach i chillowani odbędą na dwa koncerty wyjątkowych artystów oraz djskie afterparty.
 

KARI_fot.-Zuza-Krajewska-Bartek-Wieczorek

KARI, fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek


 

KARI – singer-songwriterka i producentka, autorka albumów “Wounds And Bruises” i “Daddy Says I’m Special’. Wyjazd do Wielkiej Brytanii, gdzie od ponad 3 lat artystka mieszka i tworzy, zaowocował współpracą z wieloma utalentowanymi artystami, co jak mówi sama Kari, zaczęło prowadzić jej najnowszą twórczość w zupełnie nieoczekiwane kierunki. Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Bat For Lashes, Lykke Li, Bjork, Agnes Obel czy Fever Ray, a jednym z jej największych sukcesów był debiut na antenie brytyjskiej rozgłośni BBC Radio 1. Kari zagrała wiele koncertów, w tym na największych festiwalach takich jak BBC Radio 1 Big Weekend, Isle Of White Festival, Open’er Festival, Free Form Festival, Męskie Granie i wielu innych.
 


Otsochodzi – jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) jego rap jest bardzo stonowany, opanowany, co zdecydowanie zwiększa autentyczność. Otsochodzi omija banał szerokim łukiem jednocześnie trafnie puentując rzeczywistość, w której sie porusza. Inteligentne, przemyślane teksty łączy z bardzo przyjemnym wyluzowanym flow, co bez wątpienia wciąga słuchacza i zachęca do sprawdzenia nowych produkcji podpisanym jego nazwiskiem. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną.
 


 

W ostatni weekend lipca (30-31.07) Centrum Stocznia Gdańska zamieni się w miejsce, gdzie moda niezależna i design łączą się ze sportem i muzyką, a także z festiwal najlepszych food trucków, którym zajmie się ekipa Żarcie Na Kółkach. Wszystko to za sprawą Mustache Yard Sale, Targów Mody Niezależnej w Polsce, które po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku.

Zobacz też inne wydarzenia

20.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, CLARK – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201522.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves