LAIF » WYDARZENIA: World Wide Warsaw 2016: Anderson .Paak & Free Nationals

WYDARZENIA: World Wide Warsaw 2016: Anderson .Paak & Free Nationals

 

World Wide Warsaw i BIG idea mają przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert jednego z najgorętszych artystów ostatnich 12 miesięcy i autora genialnego albumu „Malibu”, który ujrzał światło dzienne jedynie dwa tygodnie temu. W warszawskiej Miłości po raz pierwszy w Polsce wystąpi Anderson .Paak & The Free Nationals.

 

Anderson-Park-Press-Photo-2015

Anderson .Paak, fot. mat. prasowe

 

Anderson .Paak to pochodzący z Kalifornii raper, który dał o sobie znać na scenie LA w 2011 roku. Od tego czasu muzyk zyskał rozgłos na całym świecie mieszając swoje fascynacje folkiem i klasycznym rockiem z soulem, jazzem i hip-hopem. Jego pierwsze wydawnictwo „Cover Art” było zainspirowane białymi amerykańskimi muzykami lat 50-tych, którzy przerabiali utwory czarnego bluesa i r’n’b. Paak w swoim debiucie postanowił odwrócić ten proces. W 2014 do sprzedaży trafił jego pierwszy longplay zatytułowany „Venice”, a rok później Anderson pojawił się w aż 6 kawałkach z nowego albumu Dr. Dre „Compton”.
 
11 stycznia do sprzedaży trafił jego drugi album zatytułowany „Malibu”, który z miejsca zyskał uznanie mediów muzycznych i fanów hip-hopu. Pitchfork porównał tę płytę do zeszłorocznego „To Pimp a Butterfly”, a Vibe określił .Paaka jako jednego z nowych królów soulu.
 
Bilety w bardzo limitowanej ilości dostępne tutaj.

 

Zobacz też inne wydarzenia

20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO