Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Boris Brejcha powróci do Polski z początkiem lata

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Boris Brejcha powróci do Polski z początkiem lata

Boris Brejcha zagra w nowym miejscu w Polsce. Król gatunku high-tech minimal powróci z początkiem lata.  

źródło: YouTube

Ze względu na dalej trwającą pandemie organizatorzy są zmuszeni przenieść zbliżający się występ Borisa Brejchy w EXPO na nową datę i nowe, plenerowe miejsce pod Warszawą, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo uczestników.

25 czerwca 2021 Boris Brejcha swoją muzyką wypełni zabytkową Twierdzę Modlina, a organizatorzy techniką i imponującymi efektami, tak jak to miało miejsce w przypadku warszawskiego FSO i Hali Stulecia We Wrocławiu.

Twierdza Modlin to największa i najlepiej zachowana w Polsce twierdza, a zarazem rozległy monumentalny teren, składający się z cytadeli i fortów, położony na północny zachód od Warszawy, u zbiegu Wisły, Narwi i Wkry.

Niekwestionowany król gatunku high-tech minimal, który na swoim koncie ma 9 płyt, w tym 4 albumy i 5 kompilacji, zagra w Warszawie po raz trzeci. W przeszłości za każdym razem udowadniał, że nie bez powodu jest ulubieńcem polskiej publiczności, grając charakterystyczne dla siebie, energetyczne sety, zawsze wzbogacone widowiskową oprawą wizualną.

Wszystkie dotychczas zakupione wejściówki na wydarzenie w hali EXPO zachowują ważność na nową datę i miejsce. W razie chęci zwrotu prosimy o kontakt z bileterią, przez którą został dokonany zakup.

Bilety na nową datę są dostępne na www.followthestep.com

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin