LAIF » WYDARZENIA: BURN Mix-Off na Smolnej

WYDARZENIA: BURN Mix-Off na Smolnej

 

Po ostatnim etapie polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego, BURN Residency w warszawskim klubie Smolna odbędzie się impreza pt. Mix Off. Wydarzenie, podczas którego zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów. Gościem specjalnym imprezy będzie „ojciec techno” Chris Liebing.

 

 
Chris Liebing – jedna z główniejszych postaci, która miała wpływ na popularyzację techno na świecie. Niemiec zadebiutował jako DJ już w 1991 roku w klubie „Red Brick” niedaleko Frankfurtu, a już kilka lat później rezydował w znanym OMENie oraz założył swoją pierwszą wytwórnię, czyli Fine Audio Recordings. Tam ukazała się również jego debiutancka EP-ka w 1997 roku oraz pierwszy w historii album pt. „Early Works”. Po wielu wydawnictwach i różnych projektach (chociażby ze Speedy J) potem przyszedł czas na działalność w kolejnych wytwórniach, a szczególnie w popularnym CLR, z którym jest związany do dziś. Poza nim, wydają tam również inni znani artyści, tacy jak m.in. Joseph Capriati, Monoloc, Tommy Four Seven, Lucy, Xhin i wielu innych. Na przestrzeni lat Chris Liebing stał się ikoną kultury techno, a jego popularność jest ogromna aż do dziś.
 

 
Partnerem wydarzenia jest Burn Energy Drink
 
Na imprezę obowiązuje przedsprzedaż karnetów w ramach Majówka na Smolnej. Tutaj możecie kupić karnety.
 
Gdzie: Smolna 38
Kiedy: 28.04.2017
Wjazd: 30-40 pln
Start: 23.30

Zobacz też inne wydarzenia

20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka21.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JUNGLE20.08. 2015, Warszawa, Miłość, Mary Komasa