Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Cykl imprez Inside Story udowodnił, że muzyka house żyje! 31.01 The Shapeshifters w Warszawie!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Cykl imprez Inside Story udowodnił, że muzyka house żyje! 31.01 The Shapeshifters w Warszawie!

Już 31 stycznia w warszawskiej Pradze Centrum odbędzie się druga odsłona cyklu Inside Story. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie brytyjski DJ – The Shapeshifters.

Tancerki drag queen na imprezie Inside Story, fot. Follow The Step

„Więcej, więcej, więcej…” – z takim mottem Inside Story wchodzi w Nowy Rok, ogłaszając kolejną imprezę pod swoim szyldem. Dawna praska infrastruktura ponownie zmieni się w przestrzeń pełną brokatu, różu oraz disco. Nie zabraknie także tancerzy i tancerek – znanych z pierwszej odsłony cyklu. Wielu z nas tęskni za tanecznymi rytmami house, dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa i zapraszają na kolejne wydarzenie w tym klimacie!

The Shapeshifters to brytyjski duet elektroniczny, związany z legendarną wytwórnią Defected Records. W 2004 roku Simon i Max wydali swój pierwszy utwór, czyli „Lola’s Theme” – hymn house’owych imprez. W następnych latach nagrali takie klasyki jak „Back To Basics”, „Incredible” czy „Sensivity”, po czym każdy z nich podbił listy przebojów. Obecnie grupę reprezentuje sam Simon, ponieważ Max zawiesił swoją pozycję producenta i DJ’a. Główny rezydent Glitterbox London przyjedzie do Warszawy zagrać największe szlagiery muzyki house.

Line up imprezy uzupełnią polscy reprezentanci sceny elektronicznej.

Bilety dostępne w pulach 49 / 59 / 69 pod linkiem https://www.followthestep.com/pl/buy/2192688.

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka