LAIF » WYDARZENIA: Desperados Nocturno pozwala poczuć więcej

WYDARZENIA: Desperados Nocturno pozwala poczuć więcej

Imprezowa taksówka Shout & Ride i studio okrzyku Desperados Nocturno.

„Bo chcemy poczuć więcej” to najnowsza akcja Desperados Nocturno, od zawsze obecnego tam, gdzie kręci się impreza. W ramach kampanii na ulicach największych miast w Polsce pojawiło się Studio Okrzyku i taksówka Shout’n’Ride napędzana imprezową energią, pilotowana przez Wojtka Łozo Łozowskiego – muzyka, aktora i gamera.

Efektownie prezentujące się auto przez kilka ostatnich weekendów rozkręcało imprezowe emocje we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Łozo zachęcał imprezowiczów do wspólnej przejażdżki taksówką napędzaną emocjami. Jazda Shout’n’Ride rozpoczynała się wtedy, gdy pasażerowie z całą mocą wykrzyczeli, że są gotowi na prawdziwą imprezę.

 

Ale to nie wszystko – w każdym z tych miast na imprezowiczów czekało też specjalne Studio Okrzyku, wyposażone w maszynę vendingową. Każda osoba, która chciała się wybawić w gronie przyjaciół i zrobić coś szalonego, mogła wkroczyć do studia i wykrzyczeć imprezowe hasło. Maszyna rejestrowała głos, który następnie był miksowany i wkomponowywany w bit muzyczny przygotowany przez znanych nam już producentów R.A.U-a, 2stego i Pawbeatsa. Dodatkowo każdy okrzyk nagradzano samplem Desperadosa Nocturno – nieodłącznego towarzysza ekscytujących imprez.

W ramach kampanii „Bo chcemy poczuć więcej” marka uruchomiła także chatbota. Wybierając profil Desperadosa w aplikacji Messenger można nagrać swój energetyczny okrzyk, miksowany później z bitem i wysyłany autorowi na maila.

– Nieraz pokrzyczeliśmy sobie z moimi ziomeczkami w naszym koncertowym busie, ale jeszcze nigdy nie robiłem tego z obcymi ludźmi w taksówce. Taki okrzyk wyzwala prawdziwe emocje i fajnie jednoczy ludzi – opowiada o akcji Wojtek Łozowski. – „Bo chcemy poczuć więcej” to moje hasło, z którym ja i moja banda idziemy przez życie – śmieje się Łozo.

Co jeszcze planuje Desperados Nocturno dla wytrwałych imprezowiczów? Dowiemy się niedługo.

 

Zobacz też inne wydarzenia

15.05.2015, WARSZAWA, KURORT NAD WISŁĄ, PAULA & KAROL24.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, SUPER GIRL & ROMANTIC BOYS I LATAJĄCE PIĘŚCI29.04.2015, WARSZAWA, KLUB HYDROZAGADKA, SUN GLITTERS I PLATONICK DIVE