LAIF » WYDARZENIA: Desperados Nocturno pozwala poczuć więcej

WYDARZENIA: Desperados Nocturno pozwala poczuć więcej

Imprezowa taksówka Shout & Ride i studio okrzyku Desperados Nocturno.

„Bo chcemy poczuć więcej” to najnowsza akcja Desperados Nocturno, od zawsze obecnego tam, gdzie kręci się impreza. W ramach kampanii na ulicach największych miast w Polsce pojawiło się Studio Okrzyku i taksówka Shout’n’Ride napędzana imprezową energią, pilotowana przez Wojtka Łozo Łozowskiego – muzyka, aktora i gamera.

Efektownie prezentujące się auto przez kilka ostatnich weekendów rozkręcało imprezowe emocje we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Łozo zachęcał imprezowiczów do wspólnej przejażdżki taksówką napędzaną emocjami. Jazda Shout’n’Ride rozpoczynała się wtedy, gdy pasażerowie z całą mocą wykrzyczeli, że są gotowi na prawdziwą imprezę.

 

Ale to nie wszystko – w każdym z tych miast na imprezowiczów czekało też specjalne Studio Okrzyku, wyposażone w maszynę vendingową. Każda osoba, która chciała się wybawić w gronie przyjaciół i zrobić coś szalonego, mogła wkroczyć do studia i wykrzyczeć imprezowe hasło. Maszyna rejestrowała głos, który następnie był miksowany i wkomponowywany w bit muzyczny przygotowany przez znanych nam już producentów R.A.U-a, 2stego i Pawbeatsa. Dodatkowo każdy okrzyk nagradzano samplem Desperadosa Nocturno – nieodłącznego towarzysza ekscytujących imprez.

W ramach kampanii „Bo chcemy poczuć więcej” marka uruchomiła także chatbota. Wybierając profil Desperadosa w aplikacji Messenger można nagrać swój energetyczny okrzyk, miksowany później z bitem i wysyłany autorowi na maila.

– Nieraz pokrzyczeliśmy sobie z moimi ziomeczkami w naszym koncertowym busie, ale jeszcze nigdy nie robiłem tego z obcymi ludźmi w taksówce. Taki okrzyk wyzwala prawdziwe emocje i fajnie jednoczy ludzi – opowiada o akcji Wojtek Łozowski. – „Bo chcemy poczuć więcej” to moje hasło, z którym ja i moja banda idziemy przez życie – śmieje się Łozo.

Co jeszcze planuje Desperados Nocturno dla wytrwałych imprezowiczów? Dowiemy się niedługo.

 

Zobacz też inne wydarzenia

17.08.2015, Warszawa, Plac Defilad, Shamir06.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MØ22.03.2015, WARSZAWA, STODOŁA, NATALIA PRZYBYSZ