LAIF » WYDARZENIA: Francuska wokalistka Lou Doillon wystąpi w Warszawie

WYDARZENIA: Francuska wokalistka Lou Doillon wystąpi w Warszawie

 
Francuska wokalistka Lou Doillon przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „Lay Low”, 12 marca wystąpi w warszawskiej Proximie.
 
lay-low-b-iext30162370
 
Do 2012 roku Lou Doillon, córka Jane Birkin i Jacquesa Doillona, postrzegana była przede wszystkim jako świetnie zapowiadająca się aktorka i modelka. Premiera jej debiutanckiego albumu „Places” sprawiła jednak, że na dobre zwróciła się w stronę muzyki. Płyta dwukrotnie pokryła się platyną we Francji, a Lou w ramach promującej ją trasy koncertowej wystąpiła na najważniejszych scenach świata – od Berlina po Nowy Jork.
 
W październiku 2015 premierę miał drugi album Doillon, „Lay Low”. Krążek powstawał w Montrealu, przy współpracy z Timber Timbre. Po raz kolejny Lou sięgnęła tu po swoją akustyczną gitarę, która każdorazowo stanowi punkt wyjściowy dla jej piosenek.

 

 
 

Bilety na koncert możecie kupić na stronach  www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl,www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zobacz też inne wydarzenia

09.04.2015, WARSZAWA, STODOŁA, CURLY HEADS06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201525.04. 2015, WARSZAWA, KLUB STODOŁA, OPEN STAGE, RITA PAX