Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Georgia w Warszawie!

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Georgia w Warszawie!

Georgia – brytyjska wokalistka oraz producentka muzyki elektronicznej już 23 lutego 2020 roku wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce.

Georgia

Pochodząca z Londynu piosenkarka przebyła długą drogę od wydania swojego uznanego przez krytyków debiutanckiego albumu w 2015 roku. Jej pierwszy album z kolekcją perkusyjnych, przeplatanych punkowo – popowych utworów został pochwalony i doceniony przez media.

Georgia UK szukając dreszczu emocji powraca z nowym albumem – „Seeking Thrills”. Jej nowy krążek to muzycznie odważna opowieść o hedonizmie i odkrywaniu siebie. „Seeking Thrills” łączy w sobie analogowe dźwięki klubowe z solidnymi popowymi tekstami piosenek oraz dźwiękami perkusji.

Data: 23.02.2020
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Klub Hydrozagadka

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online , Eventim.pl, Ticketmaster Polska ebilet.pl, Going. i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO