LAIF » WYDARZENIA: „In the House by Desperados”, czyli jak zorganizować idealną domówkę

WYDARZENIA: „In the House by Desperados”, czyli jak zorganizować idealną domówkę

Jak wyglądała największa sylwestrowa domówka w Polsce? Zobaczcie relację z wielkiego finału eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. 

To właśnie w sylwestrową noc w Warszawie odbył się finał najbardziej oryginalnego konceptu imprezowego, podczas którego cztery składy zmierzyły się w finalnym pojedynku na najlepszą domówkę w kraju, a tłumy bawiły się przy muzyce największych gwiazd muzyki elektronicznej: Jonasa Rathsmana, Butcha, Benjamina Damage’a i Matthew Deekay’a.

Kilkaset osób powitało Nowy Rok na prawdopodobnie największej domówce w Polsce. Wszystko działo się w Małej Warszawie po praskiej stronie Wisły – stołecznej miejscówce, która na tę jedną noc stała się wszechświatem imprez w stylu DIY.

Warszawski finał „in the House by Desperados” był kulminacją nowatorskiego projektu, w którym Desperados jako pierwsza marka w Polsce organizację imprezy oddał całkowicie w ręce młodych ludzi. A ci spisali się naprawdę świetnie! Najpierw w 4 miastach w oddanych na ich potrzeby kamienicach zorganizowali 16 odjechanych domówek. A na zakończenie zorganizowali cztery różne imprezy w jednym miejscu w najbardziej imprezową noc roku – Sylwestra. Ostateczna rozgrywka stała się udziałem zwycięzców eliminacji. O epicką nagrodę – apartament do mieszkania i imprezowania na cały 2019 rok – zmierzyły się składy: Summer Crew (Gdańsk), Projekt012 (Kraków), Castle Rave – Attic Spirits (Warszawa) i The Bicycle Crew (Wrocław).

Sylwestrowa noc okazała się kosmosem imprezowej kreatywności i najlepszych muzycznych wibracji. Ekipa z Gdańska przeniosła nas wprost do fabuły 50 twarzy Greya, a Wrocław zapełnił parkiet pachnący świeżymi choinkami. Gospodarze z Krakowa przypomnieli scenografią najlepsze prywatki, a warszawski skład zaserwował nam niebanalny miks muzycznych doznań w naprawdę klimatycznej scenerii.
Wybór zwycięskiej ekipy należał oczywiście do gości domówek. To oni poprzez dedykowaną aplikację wskazali w głosowaniu skład Castle Rave – Attic Spirits. Po zaciętej imprezowej walce, to właśnie stołeczny skład został mistrzem domówek „In the House by Desperados”.

Nowatorską kontynuacją „In the House by Desperados” jest trwający projekt „Domówki DIY, realizowanej wspólnie z platformą crowfundingową Wspieram.to. To pierwsza w historii ogólnopolska zrzutka, w której Desperados pomaga zrealizować najbardziej odjechane domówkowe marzenia i najbardziej zaangażowanym organizatorom dorzuci nawet 1500 zł na ich projekt! Najlepsze projekty czekają na Wasze wsparcie na www.wspieram.to/desperados.

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Warszawa, Teatr Studio, Flying Lotus27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO17.08.2015, Warszawa, Plac Defilad, Shamir