Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: John Digweed i Agoria na Nocnej Masie Imprezowej

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: John Digweed i Agoria na Nocnej Masie Imprezowej

12 września warszawscy klubowicze przejdą przez miasto napędzani dźwiękami najlepszych DJ’ów na świecie. Imprezowy tłum podążał będzie za platformą, na której zagrają: John Digweed, Agoria, Bshosa i Juniore.

 
 

Zobaczcie film promujący wydarzenie:

 
 

Nocna Masa Imprezowa to przemarsz imprezowiczów przez miasto w ulicznym koncercie. Wyruszy z centrum warszawskiego życia nocnego, czyli okolic placu Zbawiciela i podążać będzie ulicami Warszawy w kierunku klubokowiarni Plażowa, gdzie odbędzie się afterparty. Organizatorom i sponsorowi Masy – marce Desperados Nocturno, udało się ściągnąć na to wydarzenie DJ’ów znanych z najlepszych imprezach na świecie.

 
 

JOHN_ORANGE1

John Digweed, fot. mat. prasowe

 
 

Brytyjczyk John Digweed jest ikoną muzyki klubowej. Od 13 lat obecny na klubowej scenie, gra na najlepszych imprezach house na całym świecie. Założyciel kultowej wytwórni Bedrock, na której wydają m.in. Guy J, Henry Saiz czy Steve Lawler. Jego audycji radiowej Transitions każdego tygodnia słucha ponad 12 milionów fanów elektroniki z niemal 30 krajów całego świata. Jako DJ i producent osiągnął sam szczyt, zdobywając w 2001 r. tytuł DJ-a numer 1 na świecie w plebiscycie „DJ Magazine”.

 
 

Agoria 6 (Crédit Vincent Thibault)

Agoria, fot. Vincent Thibault/mat. prasowe

 

Agoria 6 (Crédit Vincent Thibault)

 

Agoria, czyli Sébastien Devaud – francuski DJ i producent muzyczny to absolutny fenomen sceny elektro. Jako producent znany jest z głębokiego minimalistycznego brzmienia oraz unikalnej zdolności łączenia bardzo różnych stylów muzycznych, a jako DJ został okrzyknięty jednym z najlepszych ostatniej dekady.

 

Reprezentacja polskiej sceny klubowej jest równie interesująca: Bshosa i Juniore zagrają podczas przemarszu przez miasto oraz na afterparty w Plażowej. Bshosa ceniony w kraju i na świecie jako niezwykle utalentowany DJ, jest także animatorem życia imprezowego, współtwórcą legendarnego warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia. Tej nocy stolica poczuje klubową energię Ibizy, Londynu czy Berlina, a imprezowicze w Polsce po raz pierwszy będą mogli pokazać, jak wielu ich jest!

 
Wejściówki na to wydarzenie można zdobyć na Facebooku Desperadosa oraz na Facebooku LAIF.

 

Więcej informacji o Masie na nocturno.desperados.com

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival