Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Kolejne ogłoszenie World Wide Warsaw 2016

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Kolejne ogłoszenie World Wide Warsaw 2016

 
Po serii before’ów z udziałem DāM-FunKa, Gaslamp Killera i Nosaj Thinga, jakie odbyły się w warszawskiej Miłości na Kredytowej 9, World Wide Warsaw mocno rusza z kolejnymi ogłoszeniami.
 
Pierwszą imprezą, jaką podali w line-upie organizatorzy jest showcase kultowego Ghostly International 24.02.2016 znów na Kredytowej 9, na którym koncert zagra Shigeto, a DJ sety Lord Raja i Heathered Pearls. Drugie jeszcze ciepłe ogłoszenie to występ Jimmiego Edgara w Nowej Jerozolimie 12 marca. W ramach World Wide Warsaw 2016 czeka nas miesiąc spotkań z artystami z różnych zakątków świata. Koncerty i imprezy spod znaku nowych brzmień w różnych klubach i przestrzeniach zawładną stolicą na długie tygodnie – nie możemy się doczekać kolejnych strzałów.

 
 

12516533_968491359905424_727225354_n

Jimmy Edgar , fot. mat. prasowe


 
 

Urodzony w Detroit, mieszkający w Berlinie Jimmy Edgar nie jest tylko producentem. Design, sztuka, moda – wszystkie te dziedziny składają się na wyjątkowość Amerykanina. Edgar zadebiutował w wieku 15 lat (sic!) w nowojorskim Isophlux Records, ale dopiero 6 lat później został faktycznie doceniony przez słuchaczy gdy poprzez Warp Records trafiła do nas jego epka zatytułowana “Access Rhythm”, który był bliższy w brzmieniu hip-hopowi niż jego poprzednie bardziej techniczne wydawnictwa. W 2006 roku do sprzedaży trafił jego drugi longplay, w którym, jak to sam określił, chciał uchwycić kwintesencję Detroit. Płyta została doceniona przez wszystkie znaczące portale muzyczne, a Edgar w końcu stał się znaczącą figurą w świecie elektroniki. Od tego czasu do fanów trafiły kolejne dwa solowe albumy Edgara, razem z Machinedrumem stworzył uwielbiany przez wielu duet JETS i założył wspaniałą wytwórnię Ultramajic. Jimmy nigdy nie ma czasu na nudę i pracuje jako profesjonalny fotograf modowy – jego zdjęcia ukazywały się w URB Magazine, Spot Magazine czy belgijskim Elle. W Warszawie artysta wystąpi po raz pierwszy od 2010 i zaprezentuje fanom swoją wspaniałą mieszankę techno, r’n’b i jak sam czasami mówi erotyki.
 
Informacje o biletach wkrótce.
 
 

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival