Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Koncert Crocodiles w Cafe Kulturalna już 27 czerwca

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Koncert Crocodiles w Cafe Kulturalna już 27 czerwca

Crocodiles reprezentują sobą wszystko, co można kochać we współczesnym rock’n’rollu: łączą beztroski hałas z pięknymi melodiami i zaskakują świeżością brzmienia, a do tego posiedli trudną umiejętność przemieniania energii płynącej ze złości w coś pozytywnego. W ich muzyce nie ma ściemy – ma być taka, jakie jest życie, więc jest słodkogorzka. W sobotę 27 czerwca dadzą darmowy koncert w Cafe Kulturalna w ramach cyklu „Kulturalna i OFF Festival na Placu Defilad”. O after zadba Maciek Sienkiewicz (FASRAT, Yacht Rock Disko, TVPC).

 

m_9iN1f5KMnM0tbIdxXsfbAyO9r2ebdPxl4Ah7OHEfE

Crocodiles/ fot. mat. prasowe

 

Brandon Welchez i Charles Rowell tworzą wspólnie odkąd skończyli 18 lat. Poznali się w San Diego, gdzie grali punkowych kapelach, a teraz dzielą swoje życie między Nowy Jork i Londyn. Ich muzyka rozwijała się w ciągu ostatniej dekady, przynosząc pięć albumów, a świeżą krew wniósł Sune Rose Wagner z The Raveonettes w roli producenta ich przedostatniego, bardzo dobrze przyjętego krążka „Crimes Of Passion” z 2013 roku. Słychać na nim echa dokonań zarówno Lou Reeda, jak i Glenna Branci, ale też… Jackson 5, a psychodelia spotyka się tu z popem, przywodząc momentami na myśl brzmienie Unknown Mortal Orchestra.

Na tarasie Kulturalnej pojawią się z materiałem z ledwo co wydanej płyty pt. „Boys”, na której nieodzowny w ich przypadku mrok łączy się z salsa-punkiem i funkowym basem.

 

G-f68nSgCt-IRnMsf_M7SpBVwF4HyJP9hWIsaQ3PL-A

Plakat: Łukasz Rychlicki

 

 

Zobacz też inne wydarzenia

16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg