LAIF » WYDARZENIA: Lato na Pradze – Bokka

WYDARZENIA: Lato na Pradze – Bokka

Już jutro, na warszawskiej Pradze w ramach festiwalu Lato na Pradze zagra plenerowo polski zespół Bokka.

Bokka, fot. mat. prasowe

BOKKA to jeden z najbardziej tajemniczych polskich zespołów. Twarze artystów skrywane są pod maskami, więc nikt tak naprawdę nie wie, kim prywatnie są muzycy. Ich debiut odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. O ich pierwszym albumie w pozytywnych słowach pisał nawet Pitchfork. Zagrali na najważniejszych europejskich scenach festiwalowych. Ich tajemniczy wizerunek, a także podejście do tworzenia oraz promowania muzyki sprawił, że BOKKA stała się jednym z topowych zespołów na polskiej scenie alternatywnej.

Agencja Follow The Step i nowa warszawska przestrzeń kulturalna Praga Centrum łączą siły, aby z początkiem lipca, w nowych warunkach sanitarnych, wystartować z cyklem plenerowych koncertów na żywo. Przez całe wakacje, topowi polscy muzycy będą występować w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Pragi Centrum.

Data: 04.08.2020
Miejsce: Praga Centrum
Drzwi: 18:00
Start: 20:00
Bilety: followthestep.com

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)27.06.2015, Warszawa, Cafe Kulturalna, Crocodiles21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids