LAIF » WYDARZENIA: Mano Le Tough w Nowej Jerozolimie

WYDARZENIA: Mano Le Tough w Nowej Jerozolimie

 

3 czerwca Nowa Jerozolima otwiera hucznie swoje patio z reprezentantem Kompakt Records: Sid Le Rock, ale zanim do tego dojdzie klub rozbuja człowiek-instytucja, współzałożyciel z The Drifter oraz świetnym Baikal wytwórni maeve, urodzony w Irlandii, zaś obecnie okupujący Berlin – Mano Le Tough. W roli supportów rezydenci i przyjaciele klubu.
 

Zrzut ekranu 2016-05-25 o 12.16.24

Mano Le Tough, fot. mat. prasowe


 

A oto kilka wzruszających słów od Nowej Jerozolimy:
„Mijający sezon bookingowy był dla nas niezwykle owocny. Na początku roku cieszyliśmy się z wizyty Woo York LIVE, był Manfredi Romano, tańczący w piżamie, czyli Dj Tennis. W lutym przywędrował do nas front atmosferyczny znad Izraela i Pustyni Judzkiej w postaci duetu Red Axes, zaś w marcu wiało z zachodniej strony, od naszych sąsiądów z Niemiec, a to za sprawą Zenker Brothers(!). Nie zapomnimy również jednej z najlepszych imprez w naszych murach: Stephan Bodzin, który pod zadnym pozorem nie okazał się primaaprilisowym żartem czy techno argentino z Jonas Kopp. Jeszcze teraz w uszach pobrzmiewa nam szum Adriatique, zaś w ustach czujemy drobinki piasku oraz soli morskiej. Wystartowaliśmy również z cyklem „Jerozolima w Podróży”, a na miejsce pierwszej pielgrzymki wybraliśmy Katowice i tamtejszy Prepar. Wówczas Tornado przeszło dwa razy, a Kto Ma Wiedzieć Ten Wie. To był jedynie przedsmak tego, co jeszcze przed nami, ale warto w życiu domknąć jeden rozdział, ażeby rozpocząć nowy. I to jest właśnie taka okazja – m u z y c z n e podsumowanie, mijającego roku i ostatnia impreza w murach Nowej Jerozolimy w tym sezonie bookingowym”.

 

DJs:
Mainfloor:
Mano Le Tough (maeve, Permanent Vacation)
Tika Milano b2b Leon / PL
DJ Adam Sadam
 
Boczna:
Tom Palash / Emotional Behavior
Deas
Bartosz Smurlik
 
Start: 23:00
 
Bilety:
I PULA: 20 PLN (WYPRZEDANA!)
II PULA: 30 pln via Going / on door

Zobacz też inne wydarzenia

8-12.07.2015, Lublin, Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 201518.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem