LAIF » WYDARZENIA: Mind Against wystąpią na BURN Residency Mix Off w Warszawie

WYDARZENIA: Mind Against wystąpią na BURN Residency Mix Off w Warszawie

 

Trwająca od kwietnia, piąta edycja międzynarodowego konkursu DJ-skiego, BURN Residency, zbliża się do wielkiego finału. Wiemy już, gdzie i kiedy nastąpi ostatni etap polskich eliminacji, czyli tzw. Mix Off – impreza, podczas której zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów.
 

13327435_10154313063536189_2101703908729059468_n

Mind Against, fot. mat. prasowe


 

Polski Mix Off odbędzie się 18 czerwca w ogrodzie warszawskiego klubu Iskra, jego gwiazdą będzie włoski duet Mind Against, a wydarzenie zorganizuje BURN Energy Drink oraz Spółka Akcyjna – agencja odpowiedzialna za festiwal Audioriver.
 

BURN Residency to największy na świecie konkurs dla DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania jest ponad dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz 100 tysięcy euro, które zostaną zainwestowane w rozwój kariery zwycięzcy. Pierwszy etap to wgranie krótkich setów na Mixcloud oraz promowanie ich m.in. w social mediach. Następnie, z autorów najpopularniejszych nagrań, międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera pięciu uczestników, którzy następnie rywalizują Mix Offach. Mix Off to impreza, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność. To od tych występów zależy, kto poleci na Ibizę, by zmierzyć się ze zwycięzcami z pozostałych krajów.
 

Uczestnicy ostatniego etapu polskich eliminacji nie zostali jeszcze ogłoszeni, ale wiemy już, kto wystąpi tuż po ich rywalizacji. Będzie to wyjątkowy duet Mind Against. Bracia Alex i Federico Fognini są świetnie znani na całym świecie, ale i w Polsce – między innymi za sprawą ich genialnego występu na Audioriver w 2014 roku. To producenci o charakterystycznym brzmieniu wytwórni Life And Death oraz artyści o wyjątkowym stylu miksowania, co potwierdza 18. miejsce na liście najlepszych DJ-ów świata wg czytelników portalu Resident Advisor.
 


 

Impreza odbędzie w ogrodzie stołecznego klubu Iskra zlokalizowanego przy ulicy Wawelskiej 5, a za organizację odpowiadają twórcy festiwalu Audioriver. „Z wielką przyjemnością sprowadzamy ponownie duet Mind Against i cieszymy się, że możemy pomóc w organizacji finału polskiej części konkursu BURN Residency” – mówi rzecznik prasowy Spółki Akcyjnej, Łukasz Napora. „Iskra to świetne miejsce, które oczywiście nieco odmienimy na tę noc. Impreza będzie na świeżym powietrzu, ale możecie spodziewać się także dachu nad głowami, by pogoda nie miała żadnego wpływu na przebieg wydarzenia.”
 

Wkrótce zostanie podany pełny program imprezy, a do sprzedaży trafią bilety.
 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1555926638045296/

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem22.03.2015, KRAKÓW, FABRYKA, JUNGLE27.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, WHOMADEWHO