LAIF » WYDARZENIA: Młoda rosyjska alternatywa

WYDARZENIA: Młoda rosyjska alternatywa

 

Festiwal filmów rosyjskich Sputnik to nie tylko okazja do poznania rosyjskiej kinematografii, ale też szereg wydarzeń towarzyszących. W sobotę (5 listopada) w klubie Miłość Kredytowa w Warszawie usłyszymy elektroniczne brzmienia połączone z ludowymi, wschodnimi piosenkami, poznajcie zespoły Oligarkh i Avtomat.
 

1

Oligarkh, fot. mat. prasowe


 
Oligarkh – młoda rosyjska alternatywa, łącząca nowoczesne elektroniczne brzmienia z muzyką ludową. Rosyjski charakter odzwierciedlają, ludowe przyśpiewki, bałałajki, gęśle i dzwony, wszystko to w oprawie ośmiobitowych dźwięków, potężnego basu i rapu starej szkoły. Koncerty OLIGARKHa to nie zwykła klubowa impreza, to również doskonale przygotowane audiowizualne show. Oligarkh zapewnia słuchaczom potężną dawkę emocji i energii, a pierwotny rytm przywodzi na myśl prastare sakralne rytuały. Całość dopełnia warstwa wizualna o wiele mówiącej nazwie ,,wideo rzeź”.
 

 
Avtomat, projekt „PLEŚNI” – łączą ukraińskie, rosyjskie, syberyjskie i gruzińskie pieśni wielogłosowe z nowoczesnymi, basowymi podkładami elektronicznymi, które wprowadzają te, często zapomniane, ludowe kompozycje w obszar zainteresowań młodych ludzi.
 
Otwarcie drzwi 19:30
Wstęp wolny

20:00 Support: AVTOMAT „PLEŚNI”

21:00 O L I G A R K H

*dla osób biorących udział w koncercie – wstęp na After Party FREE!
 
Russian After Party 22:00
Wstęp: 20 zł
22:00 – 24:30 DJ AVTOMAT
24:30 – 04:30 DJ CYKLODOL 87
Nowa rosyjska muzyka klubowa – electro, hip hop, grime, trap i inne.

Zobacz też inne wydarzenia

19.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JULIA MARCELL I POLA RISE22.03.2015, KRAKÓW, FABRYKA, JUNGLE08.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, HVOB