Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Najciekawsze koncerty i imprezy online w nadchodzącym czasie

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Najciekawsze koncerty i imprezy online w nadchodzącym czasie

Niektórzy mówią, że nie ma już dni tygodnia. My cały czas wierzymy w to, że weekendy istnieją, dlatego przedstawiamy Wam najciekawsze muzyczne streamingi online – nie tylko imprezowe. Festiwale, koncerty, DJ-sety, podcasty. Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Boiler Room

Boiler Room szybko zareagował i rozpoczął transmisje online Streaming from Isolation, w którym wzięli już m.in. VTSS, Disclosure, Ellen Allien, Four Tet, Dixon grając sety z domu albo studia. Streaming from Isolation to nie tylko zabawa, ale także okazja do wsparcia organizacji Global Foodbanking Network, dzięki czemu Boiler Room zebrał już kilkadziesiąt tysięcy dolarów na działania banków żywności w ponad 30 krajach.

Club Quarantäne

W ten weekend odbędzie się druga edycja wirtualnego ravu, w którym weźmie udział 24 artystów. Club Quarantäne to jak sami siebie określają Queerowe Dance Party Online, gdzie nie ma miejsca na rasizm, homofobię, transfobię ani żadne inne formy agresji czy opresji. Liczy się tylko równość i miłość do muzyki! Bez podziałów!

Bunker presents isoStream

Wirtualny klub, który prezentuje najciekawsze zjawiska australijskiej sceny house i techno, non stop – przez 32 godziny. Odpalajcie stream!

Red Bull Virtual Festival

1 maja Red Bull odpala swój pierwszy festiwal online, potwierdzeni goście to na razie The Aces, pineappleCITI, Beartooth, Blxst, Flawes, Gavin Haley, Kofi, Sad Alex. Line up możecie śledzić m.in. na ich Instagramie.

Diplo

Diplo to postać, która jest online non stop. W niedzielę oddaje hołd muzyce reggae i dancehall, we wtorki gra swój autorski DJ-set, w czwartki bierze udział w The Thomas Wesley Show, w soboty ravuje, a w piątki gra ambient w cyklu pt. Corona Sabbath Fridays. Ah ten Diplo, człowiek orkiestra!

Lou Doillon

Francuska piosenkarka Lou Doillon codziennie o 17 gra na gitarze i czyta książki na swoim Instagramie w ramach jej 'audycji’ Hand in hand. Czasem na ekranie laptopa towarzyszy nam jej mama – Jane Birkin. To super opcja dla osób, które wolą spokojne ballady od imprezowania na Zoomie.

View this post on Instagram

Today Live number 30 📻 Hand in Hand 🖐

A post shared by Lou Doillon ☕ (@loudoillon) on

Third Man Records

Codziennie o 13 (ET) czyli czasu wschodniego amerykańska wytwórnia Third Man Records – założona przez Jacka White’a streamuje dla nas koncert na swoim kanale na YouTubie. Warto na bieżąco sprawdzać repertuar!

 

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival