LAIF » WYDARZENIA: Night Lovell – rewelacja hiphopowej sceny z Ottawy zawita do Warszawy

WYDARZENIA: Night Lovell – rewelacja hiphopowej sceny z Ottawy zawita do Warszawy

Night Lovell, czyli naprawdę Shermar Paul, to kanadyjski raper, który jest jednym z największych undergroundowych wykonawców sceny hip hop. Na Youtubie i Soundcloudzie wygenerował ponad 100 milionów odsłuchów, a liczba ta ciągle rośnie, podobnie jak liczba fanów, która przychodzi na jego żywiołowe i pełne energii koncerty. To wszystko udało mu się osiągnąć bez wytwórni, w pełni niezależnie, w wieku zaledwie 20 lat.

Początkowo Night Lovell nieśmiało umieszczał pojedyncze beaty na Soundclouda. Dopiero po roku zdecydował się na załadowanie tam swojej pierwszej kompozycji – Dark Light, która okazała się trampoliną do światowej kariery Shermara. Kilka miesięcy później Night Lovell wydał pierwszy mixtape zatytułowany „Concept Vague”, który był do pobrania za darmo. Na początku studiów wyszedł „Red Teenage Melody”, na którym wyraźnie słychać wpływ trapu. Shermar zagrał już także dziesiątki koncertów na całym świecie.

Data: 10.10.2018
Miejsce: Proxima, Warszawa
https://www.fource.pl/events/night-lovell-ca/
FB Event: https://www.facebook.com/events/204203733709623/
Bilety:
GoOut.pl: http://bit.ly/2GbGZ6J
Eventim.pl: http://bit.ly/2Ih2ogB
Biletomat.pl: http://bit.ly/2GgFzYY
Ticketmaster.pl: http://bit.ly/2jT8HMT
Empiki

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, MOUSE ON MARS + ZAMILSKA31.07.2015, Warszawa, Stacja Mercedes, Patrick The Pan24.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, SUPER GIRL & ROMANTIC BOYS I LATAJĄCE PIĘŚCI