Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Nocna Masa Imprezowa rozkręca miasto

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Nocna Masa Imprezowa rozkręca miasto

Miasto nocą to nieprzerwane pasmo doznań. Żyje dzięki energii ludzi, którzy zasilają je swoim imprezowym zapałem.  Nocna Masa Imprezowa przejdzie ulicami Warszawy 12 września… w rytmie silent disco! Sponsorem przemarszu jest marka Desperados Nocturno. W klubokawiarni Plażowa odbędzie się finał masy i afterparty na którym zagrają legendy muzyki klubowej: John Digweed, Agoria, Bshosa i Juniore. 
Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie nocturno.desperados.com

 
 

t_450475b7a1a915945b78848490608c20930

 
 

Manifest Nocnej Masy Imprezowej
Jesteśmy żywą tkanką naszych miast. To my kreujemy je i sprawiamy, że się rozwijają. Nasze życie nie kończy się o 22.00. Dzięki nam nocą miasto ożywa na nowo. Imprezowanie nocą w mieście jest nierozerwalną częścią naszego życia, ale też ważnym elementem kultury miejskiej.

Jesteśmy twórczy i otwarci na nowe doświadczenia. Nocą pragniemy być spontaniczni, wolni od nakazów i ograniczeń. Chcemy móc swobodnie imprezować i eksplorować nasze miasta. Chcemy, aby miasta były przyjazne dla nas i dla naszego imprezowego stylu życia.

Otwórzmy miasto na życie nocne! Sprawmy, by całą noc tętniło radością, muzyką i pozytywną energią. Uczyńmy je miejscem, gdzie każdy może poczuć się swobodnie. Nie chcemy niemożliwego, pragniemy tylko trochę więcej imprezowej wolności!

 

Sobota 12.09., godz. 20:00

Al. Wyzwolenia przy Placu Zbawiciela

Finał i Afterparty Masy – Plażowa

Zobacz też inne wydarzenia

22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka