LAIF » WYDARZENIA: Nosaj Thing w Miłości

WYDARZENIA: Nosaj Thing w Miłości

 
Trzeci z cyklu before’ów przed kolejną edycją Festiwalu World Wide Warsaw to występ artysty ukrywającego się pod pseudonimem Nosaj Thing w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album „Fated”. Headlinerami pierwszej edycji WWW byli Vitalic, Mount Kimbie, Rustie i Onra. W tym roku odbyły się już dwa inne wyjątkowe spotkania z gwiazdami zagranicznymi, zagrali na nich: DāM-FunK oraz THE GASLAMP KILLER. Wszystko to razem ma wprowadzić w klimat nowej jakości w festiwalowym układzie sił w stolicy.

 

NosajThing_foto2

Nosaj Thing; fot. mat. prasowe

 

Jeśli na jakimkolwiek elektronicznym festiwalu w Polsce padało pytanie „Kogo chcielibyśmy zobaczyć na najbliższej odsłonie naszego wydarzenia?” można było być pewnym że w czołówce najpopularniejszych odpowiedzi znajdzie się Nosaj Thing. Pochodzący z Los Angeles producent jest jednym z pierwszych elektronicznych muzyków, o których umiejętnościach dowiedzieliśmy poprzez social media. Jego produkcje właśnie w ten sposób zostały odkryte przez takich muzyków jak Flying Lotus, Daedelus czy Daddy Kev. Zainteresowanie światem bliskim Low End Theory zaowocowało debiutanckim releasem „Views/Octopus EP”, a jeden z utworów zainspirował Kida Cudiego do swotrzenia albumu „Man on The Moon”. Od tego czasu Nosaj dał się poznać nie tylko, jako wyjątkowy producent, ale też jako świetny live-actowiec. Każdy z jego trzech albumów zyskiwał poklask zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Jego ostatnie wydawnictwo „Fated” trafiło do nas w maju tego roku i to właśnie w ramach jego promocji muzyk pojawi się po raz pierwszy w Warszawie.
 
Ostatni raz w Polsce Jason Chung występował jeszcze przed premierą drugiego albumu w 2011 roku. Wiele się zmieniło od tamtej wizyty dlatego nie można przegapić jednego z najciekawszych live’owych wystepów jesieni. Koncert odbędzie się w odmienionej przestrzeni Patio klubu Miłość na Kredytowej 9, który przeistoczy się na tę okazję w ogród zimowy z ogrzewaniem, zadaszeniem. Artysta zagra w otoczeniu autorskiej aranżacji wizualnej.

 


 

14.11.2015, Miłość Kredytowa 9 / Patio
start. 21:00

Bilety na koncert zostały wyprzedane

Event facebookowy:
https://www.facebook.com/events/162992294041721/

Zobacz też inne wydarzenia

12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves22.03.2015, KRAKÓW, FABRYKA, JUNGLE