LAIF » WYDARZENIA: Ogarnianie chaosu w życiu twórczym czyli jak być artystą w profesjonalnym świecie

WYDARZENIA: Ogarnianie chaosu w życiu twórczym czyli jak być artystą w profesjonalnym świecie

Artist in Bloom i NIEBO zapraszają na innowacyjny cykl wydarzeń edukacyjnych dla artystów! Podczas trzech spotkań, uczestnicy poznają rozmaite narzędzia i nabędą umiejętności, które pozwolą na lepsze zarządzanie potencjałem twórczym i tym samym, świadomy rozwój kariery zawodowej.

Wspaniale jest tworzyć, rozwijać swój talent i być podziwianym. Jednak jak być artystą w profesjonalnym świecie? Jak pogodzić proces tworzenia z zarządzaniem własną marką? Współczesne realia, digitalizacja i zawrotne tempo życia sprawiają, że artysta musi być jednocześnie swoim managerem, PRowcem i asystentem. Powinien potrafić działać na wielu poziomach jednocześnie, nie tylko tych związanych z procesem twórczym.

Artist in Bloom i NIEBO wychodzą naprzeciw tym zmaganiom i zapraszają na cykl warsztatów stworzonych specjalnie dla artystów. Cykl będzie składał się z trzech spotkań, które połączą nowoczesną neuro-edukację, dyskusję, inspirujące spotkanie i twórcze eksperymentowanie. Warsztaty poprowadzi Magda Chołyst, założycielka Artist in Bloom, specjalizująca się w coachingu i edukacji twórców różnych dziedzin kultury, takich jak fotografia, muzyka, film, sztuka współczesna czy też design. Seria spotkań „Artysta w Niebie”, to propozycja wiedzy w działaniu. Każdy z warsztatów oferuje uczestnikom intensywne, interaktywne doświadczenie, miksujące w lekki i przyjemny sposób współczesne teorie i branżowe konteksty z treningiem konkretnych umiejętności. Twórcy będą mogli zestawić swoje indywidualne historie z różnymi podejściami z obszarów art coachingu, psychologii, neuronauki, zarządzania czy międzynarodowych standardów pracy w sektorach kreatywnych. Cykl podzielony jest na trzy tematy: „Ogarnianie chaosu” 10/03, „W poszukiwaniu traconego czasu” 9/06 i „Krytyk wewnętrzny na wakacjach” we wrześniu br.

Magda Chołyst, zdjęcie: Magda Lassota

Pierwsze spotkanie: https://www.facebook.com/events/1762747500456062/ Piekło nad Niebem (nowa przestrzeń klubu NIEBO, ul. Nowy Świat 21) Sobota 10/03, 12:00-15:00 (przerwa 15 min)
Bilety: 100 zł, do kupienia tutaj: https://goingapp.pl/evt/1438991/artysta-w-niebie

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves08.05.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, HVOB28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT