Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Pozdro Techno Impact II: Steve Bicknell x Shifted x Pariah w 1500 m2

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Pozdro Techno Impact II: Steve Bicknell x Shifted x Pariah w 1500 m2

 
Na początku grudnia w 1500m2 odbył się koncert trzech artystów : Jamesa Ruskina, Olivera Ho i Post Scriptum. Równo trzy miesiące później (5.03) wracamy w szkolne mury, wraz z trzema gośćmi z UK: Shifted, Pariah i Stevem Bicknellem. Mamy ku temu wyjątkową okazję – tego dnia ukazuje się płyta Technosoul .03 autorstwa Błażeja Malinowskiego (do nabycia na imprezie).

 

Main:
Shifted (Avian/Mote Evolver – UK/DE)
Steve Bicknell (Cosmic/Ostgut Rec. – UK)
Pariah (Karenn, R&S – UK)
Blazej Malinowski Live!
Dtekk Essence
 
Live  Visuals: Osmo Nadir
 

Second Room:
Warsaw Calling
ISNT
Fau
 
Bilety:
30/35/40 zł
 
Steve Bicknell
(Cosmic/Lost/Ostgut – UK)
 
Bicknell
 
Już w latach 80-tych Steve był rezydentem na rejwach z cyklu Energy, wspóltworząc podwaliny wspólczesnej sceny muzyki elektronicznej w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat organizuje kultowe już eventy pod marką Lost, które przecierały szlaki i wciąż inspirują kolejnych muzyków. Zwaliste i galopujące sekwencje są jego znakiem rozpoznawczym jako producenta. Najbardziej znany jest z serii wydawnictw na własnym labelu Cosmic. Bicknell wydawał na Cosmic też największe sławy techno jak np. Robert Hood czy Juan Atkins. Remiksował między innymi Luke’a Slatera, Joeya Beltrama, Plastikmana czy też Błażeja Malinowskiego. Jako DJ, zjeździł już cały świat i grał w większości znamienitych klubów. Wizja jego działalności nie zmieniła się od lat: niezmiennie rygorystyczny, stawiający jakość przed ilość, stroniący od kopiowania innych i wierzący w siłę muzyki. Taki jest Steve Bicknell i z wielką przyjemnością będziemy gościć go na Pozdro Techno Impact II!

 
 
Shifted
(Avian/Mote Evolver – UK)
 
Shifted
 
Shifted to producent przez lata związany ze sceną drum and bass. W swojej „nowej odsłonie” zadebiutował w 2011, wydając dwie EPki na jednym z najważniejszych labeli współczesnego techno – Mote-Evolver. Jego surowy, głęboki styl momentalnie został doceniony przez „starych wyjadaczy”, prowadząc do współpracy z takimi legendami jak The Black Dog czy kolektywem Sandwell District. Na początku roku 2012 wydał swój pierwszy album, „Crossed Paths”, a ciąg dalszy – „Under A Single Banner” – przyszedł w półtora roku później.
Jego produkcje ukazują się pod kilkoma aliasami (Pacific Blue, Relay, Alexander Lewis, Covered In Sand…), a także tworzony wspólnie z Sighą projekt A Modern Authority. Od  2011 artysta prowadzi także własną oficynę, Avian, nakładem której wyszło już ponad 20 pozycji.
 
 
Pariah (½ KARENN)
(R&S/Sheworks – UK)
 
Pariah
 
PARIAH, pomimo swojego młodego wieku oraz stosunkowo niedługiej obecności na rynku muzycznymm zdążył rozbudzić ogromne nadzieje zarówno wśród słuchaczy jak i krytyków._Efekty jego pracy docenili także inni artyści, m.in. Lucy, dla którego Pariah przygotował kilka remiksów czy Blawan, który wraz z Arthurem założył wytwórnię Sheworks, specjalizującą się w promowaniu muzyków techno.
Razem z Blawanem tworzy duet KARENN, autorów jednego z najlepszych występów AUDIORIVER FESTIVAL 2015. Duet zajął siódme miejsce na liście najlepszych live actów 2014 i piąte w 2015 roku wg Resident Advisor. Ich wspólne występy na żywo należą do najbardziej niespodziewanych, bo nigdy nie wiadomo, jak zakończy się dialog duetu prowadzony za pomocą imponującej liczby elektronicznych maszynek.

 
 

Technosoul .03 Artwork Side A

Technosoul .03 Artwork Side A


 
Technosoul .03 Artwork Side B

Technosoul .03 Artwork Side B


 
Blazej Malinowski – Mort EP (Technosoul .03)
A1 Mika (Original Mix)
A2 Mika (Steve Bicknell Remix)
B1 Open Close Open
B2 Mika (Stanislav Tolkachev’s Rainy Day Remix)

 

Zobacz też inne wydarzenia

09.05.2015, KRAKÓW, TEATR ŁAŹNIA NOWA, NILS FRAHM – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 2015 15.08.2015, Warszawa, Lost Pool 19.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JULIA MARCELL I POLA RISE