LAIF » WYDARZENIA: Rhye wraca do Polski!

WYDARZENIA: Rhye wraca do Polski!

Autor hitów „Open” i „The Fall”, czyli Rhye wraca do Polski, aby 25 listopada wystąpić w warszawskim Palladium.

Rhye – kadr z wideo Needed

Rhye to projekt, który powstał w 2012 roku. Na początku nie było wiadomo, kim są ani skąd się wzięli. Swoją tożsamość postanowili ujawnić tak naprawdę rok później, kiedy wydali debiutancki album „Woman”. Wówczas zespół tworzyli instrumentalista Robin Hannibal oraz wokalista Mike Milosh. Płyta została świetnie przyjęta przez wielu krytyków – The Rolling Stone czy Pitchfork nazwali ją „najlepszym albumem roku”. Okazało się, że muzyka Rhye to pełna emocji, trochę leniwa elektronika połączona z R&B.

W 2018 roku Rhye – reprezentowane obecnie przez samego Milosh – wydał płyty „Blood” oraz „Blood Remixed”. W maju 2019 roku ukazał się zaś „Spirit”, czyli trzeci już, studyjny album artysty. Na krążku znalazły się takie utwory jak „Needed” czy nagrany z połową duetu Kiasmos – Ólafurem Arnaldsem kawałek zatytułowany „Patience”.

Rhye odwiedzi Polskę po raz kolejny, a jego koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Data: 25.11.2020
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Palladium

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)12.09. 2015, Warszawa, Nocna Masa Imprezowa15.08.2015, Warszawa, Lost Pool