Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Ricardo Villalobos w 1500m2

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Ricardo Villalobos w 1500m2

 
Niepowtarzalny, nieprzewidywalny i niezastąpiony – Ricardo Villalobos to jeden z najoryginalniejszych twórców muzyki elektronicznej, prawdziwa ikona sceny, koneser czarnych płyt, w końcu DJ, którego sety można śmiało nazywać muzycznymi dziełami sztuki. Ricardo Villalobosa 12 lutego (piątek) odwiedzi warszawski klub 1500m2 do wynajęcia.

 
 

rv

Ricardo Villalobos, fot mat. prasowe


 
 

Urodził się w Chile, ale jako kilkulatek przeniósł się z rodziną do Niemiec. Nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach, dlatego w jego produkcjach i setach didżejskich wyraźnie słychać muzyczne tradycje Ameryki Południowej. Debiutancki album Ricardo Villalobosa – „Alcachofa” był jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2003 roku, a pochodzące z niego „Easy Lee” czy „Dexter” przeszły do kanonu elektroniki.

 
Ricardo Villalobos, oprócz prowadzenia solowej kariery, brał udział w wielu artystycznych projektach, z których warto wymienić współpracę z Maxem Loderbauerem. Razem odkrywali piękno jazzu, reinterpretując klasyki wytwórni ECM. Latem ubiegłego roku ponownie połączyli siły, czego owocem jest doskonały album „Safe In Harbour”, nagrany pod szyldem Vilod. Ricardo nie jest obca również polska muzyka – wraz z Jackiem Sienkiewiczem zmierzył się z twórczością Czesława Niemena (płyta Ricardo Villalobos & Jacek Sienkiewicz – „Pilgrim”).

 
Długie i pełne niespodziewanych zwrotów sety didżejskie Ricardo Villalobosa to główny punkt najważniejszych festiwali na świecie. W Polsce ostatni raz zagrał w 2012 roku na płockiej plaży. Jego występ w 1500m2 będzie najważniejszym muzycznym wydarzeniem sezonu i niecodziennym muzycznym doznaniem, nie tylko dla jego fanów!

 

Line-up:

Gimnastyczna (main stage):
Ricardo Villalobos
DJ Umho
Jacek Sienkiewicz LIVE
Thoria LIVE
Leon

 
Biblioteka (Othercult stage):
Sonosanto (Voxnox Records / Germany)
Opiune (Bassline / Łódź)
Spectribe (SLAP / Wrocław)
SIENN (SLAP / Warszawa)
Tralien (A.T.O.M. / Poznań)
Truant (Luzztro / Voraus)

 
Technosoul stage:
Michał Wolski
Dtekk
Essence

 

Bilety:
I pula – 69 zł (wyprzedana)
II pula – 75 zł

Przedsprzedaż wyłacznie na Biletomat.pl – bilety online

 

Lokalizacja:
Klub 1500m2
ul. Emilii Plater 29, Warszawa
 
 

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 13.08.2015, Sopot, Zatoka Sztuki Beach Club, GusGus 12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO