LAIF » WYDARZENIA: Riva Starr w piątek w Próżności

WYDARZENIA: Riva Starr w piątek w Próżności

Dobra wiadomość dla fanów tanecznego house’u! Już 16.11 w Próżności zagra Riva Starr.

Ciężko znaleźć równie wszechstronnego artystę jak Riva Starr, który od kilkunastu lat tworzy europejską scenę house. Zaczynał od grania kilkugodzinnych setów w swoim rodzinnym Napoli, następnie przeniósł się do Londynu gdzie dał się poznać nie tylko jako świetny DJ, ale również genialny producent, którego utwóry jednocześnie pojawiały się na szczycie listy iTunes i na składankach undergroundowych labeli. Ma za sobą współpracę z takimi legendami jak Fatboy Slim i Horace Baker, a jego występy podziwiała publiczność największych festiwali jak Tommorrowland, Glastonbury, Fuji Rock i ADE. W 2010 roku założył własną wytwórnię Snatch! Records w której ukazywały się utwory takich artystów jak Carl Cox, Fatboy Slim czy Emanuel Satie.

Włocha wspierać będzie Big Boat Crew, czyli Ricardo i Tenes, trójmiejscy dj’e, którzy stoją za organizacją popularnych rejsów po Morzu Bałtyckim z muzyką house i techno!

Sala Lustrzana:

RIVA STARR (Truesoul)

Ricardo & Tenes (BIG BOAT PARTY)

Kemot

Sala Szampańska:

DJ NOZ aka eNOZet człowieku

i przyjaciele

Data: 16.11

Próżność, ul. Niepodległości 8a

Start imprezy: 21:00

Facebook: www.facebook.com/events/2673970086161792/

Zobacz też inne wydarzenia

13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL19.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JULIA MARCELL I POLA RISE15.05.2015, WARSZAWA, KURORT NAD WISŁĄ, PAULA & KAROL