Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Rusza trzecia edycja Distorted Festival

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Rusza trzecia edycja Distorted Festival

 

Distorted Festival to cykl jesiennych koncertów w klubowych przestrzeniach Warszawy. Na scenach festiwalu ze stołeczną publicznością spotykają się zarówno muzycy kultowi, najciekawsi przedstawiciele undergroundowych scen całego świata jak i artyści redefiniujący status „gwiazdy” we współczesnym świecie.
 
screen-shot-2015-08-18-at-11-13-47-am-575x322
 
Distorted Festival jest rozwinięciem idei Distorted Club – jednego z najstarszych koncertowych cyki Warszawy. Repertuar tej przemieszczającej się autorskiej sceny jest prezentowany zarówno w stołecznych klubach, jak i niecodziennych przestrzeniach np. Centrum Nauki Kopernik.
 
Festiwal wystartował w 2014 i gościł m.in. A Place To Bury Strangers, Sean Nicholas Savage, Syny, Phèdre, Gary War czy Touchy Mob.
 
Obecnie Distorted Festival szykuje się do tegorocznej, największej dotąd edycji. 15 października w klubie Hydrozagadka wystąpi z jedynym koncertem w Polsce szwedzka wokalistka Molly Nilsson, w towarzystwie Better Person. 3 listopada w klubie Niebo zagrają giganci muzyki współczesnej – zespół Tortoise. Na zakończenie – autorzy jednego z najbardziej rozpamiętywanych fragmentów koncertowego lata w Polsce, którzy w sierpniu dwukrotnie wstrząsnęli publicznością OFF Festivalu. 23 listopada w Cafe Kulturalna na pierwszym i jedynym koncercie klubowym w Polsce wystąpi Islam Chipsy & EEK.
 

 
Więcej info o Distorted Festival znajdziecie tutaj.

Zobacz też inne wydarzenia

21.03.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, JUNGLE 15.08.2015, Warszawa, Lost Pool 12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO