Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Smolna świętuje 5. urodziny mocnym 3-dniowym programem

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Smolna świętuje 5. urodziny mocnym 3-dniowym programem

W nadchodzący i zamykający październik długi weekend, warszawski klub Smolna organizuje swoje piąte urodziny. Od 29 do 31 października zagrają tam między innymi: niemiecka legenda industrialnego techno RØDHÅD, brytyjczyk słynący z mocnego brzmienia BLAWAN i francuz SPACE92. To jednak nie wszystko, co zostało zaplanowane, aby uczcić pięciolecie istnienia. 

Trzy dni świętowania otworzy wizyta RØDHÅDA, obok którego zagrają: reprezentanci krakowskiej sceny Aetha i Rraph oraz odpowiedzialny między innymi za klub FOMO i festiwal Up To Date – Dtekk. Na patio w formule all night long zagra dobrze znany od lat na warszawskiej scenie duet Last Robots. Drugi dzień urodzin to z kolei nieco mocniejsza odsłona techno i 3-godzinny set BLAWANA, któremu tej nocy za DJ-ką towarzyszyć będzie katowicki Dj NVYSN, duet PLEBS i związana ze Smolną, Vitcat. Patio przejmie reprezentacja poznańskiej Tamy – Joana, AEN i Keytov. Przedłużony weekend zamknie niedzielny występ SPACE 92 oraz sety weteranów polskiej sceny elektronicznej i wieloletnich przyjaciół klubu, czyli Agima, Cocolino i Truanta.

Z okazji urodzin, klub startuje też z launchem nowego merchu. W sprzedaży znajdą się między innymi bluzy, koszulki i worki. Oprócz tego, w internetowym sklepie dostępne będą również drukowane na grubym papierze i oprawione w antyramę plakaty miesięczne. Do zakupienia będą możliwe praktycznie wszystkie projekty promujące klub, które powstawały przez kilka lat, od początku jego istnienia.

Facebook event: V Urodziny Smolnej: RØDHÅD / Blawan / Space 92 & MORE

Pełny program 5. urodzin

FRIDAY 29 X

MAIN: RØDHÅD, Aetha b2b Rraph, Dtekk

PATIO: Last Robots all night long

SATURDAY 30 X 

MAIN: Blawan, NVYSN, Vitcat, PLEBS

PATIO: AEN, Keytov, Joana

SUNDAY 31 X

MAIN: Space 92, A_Gim, Truant, Cocolino

PATIO: Jazxing, Glasse

 

Zobacz też inne wydarzenia

18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg