Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Squarepusher na halloween

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Squarepusher na halloween

 

W noc duchów Teatr Szekspirowski zaprasza do siebie na mroczną premierę nowej płyty Squarepusher’a.

 

sp_plakat
 

 

Squarepusher, czyli Tom Jenkinson, to brytyjski muzyk, który tworzy awangardową muzykę elektroniczną, łącząc takie gatunki, jak acid techno, jazz, ambient, drum and bass oraz break beat. Jako nastolatek interesował się ciężkim brzmieniem metalowych gitar, marząc o karierze w zespole trash-metalowym. U progu lat 90-tych jego zainteresowania diametralnie się zmieniły, kierując się ku muzyce elektronicznej. Jego debiutancki album „Feed Me Weird Things”, uznawany jest do dzisiaj za jedną z najważniejszych płyt lat 90-tych. Do tej pory muzyk ma na swoim koncie czternaście studyjnych albumów. Podczas halloweenowej nocy zaprezentuje materiał z płyty „Damogen Furies”, będącej udaną kompilacją najlepszych cech muzyki Brytyjczyka.

 

Czy wszystkie efekty dźwiękowe, które legenda elektroniki zaprezentuje o północy przywołają upiory? Otwarte będą dla Was wszystkie tajemne przejścia Teatru Szekspirowskiego. Reszta krwistych smaczków na razie przykryta jest pajęczyną. Będziemy warstwami ją zdzierać i informować Was o tym, kto odważy się zagrać na scenie obok gwiazdy wieczoru.

 

Data: 31.10.15 (Halloween)

Godzina koncertu Squarepusher’a: 00.00

Czas imprezy: 21.00-06.00

Miejsce: Teatr Szekspirowski, Gdańsk

Cena biletów I PULA: 80zł

Zobacz też inne wydarzenia

20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin 18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem