LAIF » WYDARZENIA: Szóste urodziny Cudu nad Wisłą

WYDARZENIA: Szóste urodziny Cudu nad Wisłą

Cud nad Wisłą obchodzi szóste urodziny. W tym roku wydarzeniem trzydniowego święta pierwszego kulturotwórczego klubu nad Wisłą będzie koncert grupy Jazzanova w pełnym dziesięcioosobowym składzie. 

 

1

Jazzanova/fot. mat. prasowe

 

 

Cud nad Wisłą – nazwa wzięła się stąd, że Przemek Dziubłowski i Robert Przepiórski wpadli na pomysł, by na długim pasie betonu nad Wisłą powołać do życia miejsce, które zbliży miasto i rzekę. Wpadli na tyle głęboko, że pomysłu z głowy nikt nie mógł im wybić. – Jak się uda to będzie Cud nad Wisłą – ktoś rzucił. I stało się.

Urodziny klubu to trzydniowa podróż przez muzykę, która nigdzie nie brzmi lepiej niż nad Wisłą oraz inne niespodzianki. Głównym wydarzeniem jest piątkowy koncert grupy Jazzanova w pełnym składzie – to najbardziej energetyczna nu jazzowa grupa na świecie, której koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Drugiego dnia koncert zagra zespół Bisz B.O.K – polski, hip-hopowy skład.

Dzień trzeci to „Zakochaj się w swingu”, impreza taneczna z jazzbandem, przenosząca nas w klimat lat 30. Impreza połączona jest z warsztatami tanecznymi.

Między koncertami dobywać się będą targi, imprezy, zajęcia sportowe i konkursy oraz chill out na plaży Flotylli Wiślanej.

 

 

Program 6. Urodziny Cudu:

24 lipca

20:00 Jazzanova Live + after

25 lipca

11:00 India fest

20:00 Bisz B.O.K + after

26 lipca

11:00 Fitness nad Wisłą

13:00 Cud Kolorów Balearic&Viva La Espana!

19:00 Zakochaj się w swingu

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)28.04.2015, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, OLIVIER HEIM03.06.2015, GDAŃSK, KLUB B90, PRESIDENT BONGO (GUS GUS)