Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Tale Of Us na 10. urodziny SQ Klub

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Tale Of Us na 10. urodziny SQ Klub

 
10 listopada w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie się jedno z najważniejszych urodzinowych wydarzeń SQ klub!
Włoski duet, słynący z bardzo melodyjnego i jednocześnie mrocznego stylu. Od 2 lat nie schodzą z podium w plebiscycie “Best DJ’s” prestiżowego portalu Resident Advisor. Autorzy wielu remiksów, minialbumów i genialnych setów… Tale Of Us będą bohaterami imprezy odbywającej się w ramach #‎10uroSQ.

 

Tale_of_Us_-_via_Liaison_Artists

Tale of Us, fot. mat. prasowe

 

Tale of Us czyli Carmine Conte i Matteo Milleri to od lat jedni z najbardziej docenianych artystów w tanecznej elektronice, którzy swoją wizją zredefiniowali pojęcie wartościowego house’u – nieco pozbawiając go może zywiołowości, ale w zamian dodając dużo płynąch, głębokich, a nawet refleksyjnych brzmień. Choć zarówno Carmine jak i Matteo nie są Europejczykami – pierwszy urodził się w Toronto, a drugi w Nowym Jorku – obaj spotkali się w Mediolanie, gdzie połączyli swoje drogi twórcze. Obecnie mieszkają w Berlinie – mieście, które inspiruje ich do szukania coraz to nowszych możliwości artystycznego wyrazu.

 

10UrodzinySQ_poster

Zobacz też inne wydarzenia

16-20.06.2015, Oświęcim, Life Oświęcim Festival 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka