LAIF » WYDARZENIA: Tale Of Us na 10. urodziny SQ Klub

WYDARZENIA: Tale Of Us na 10. urodziny SQ Klub

 
10 listopada w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie się jedno z najważniejszych urodzinowych wydarzeń SQ klub!
Włoski duet, słynący z bardzo melodyjnego i jednocześnie mrocznego stylu. Od 2 lat nie schodzą z podium w plebiscycie “Best DJ’s” prestiżowego portalu Resident Advisor. Autorzy wielu remiksów, minialbumów i genialnych setów… Tale Of Us będą bohaterami imprezy odbywającej się w ramach #‎10uroSQ.

 

Tale_of_Us_-_via_Liaison_Artists

Tale of Us, fot. mat. prasowe

 

Tale of Us czyli Carmine Conte i Matteo Milleri to od lat jedni z najbardziej docenianych artystów w tanecznej elektronice, którzy swoją wizją zredefiniowali pojęcie wartościowego house’u – nieco pozbawiając go może zywiołowości, ale w zamian dodając dużo płynąch, głębokich, a nawet refleksyjnych brzmień. Choć zarówno Carmine jak i Matteo nie są Europejczykami – pierwszy urodził się w Toronto, a drugi w Nowym Jorku – obaj spotkali się w Mediolanie, gdzie połączyli swoje drogi twórcze. Obecnie mieszkają w Berlinie – mieście, które inspiruje ich do szukania coraz to nowszych możliwości artystycznego wyrazu.

 

10UrodzinySQ_poster

Zobacz też inne wydarzenia

09.05.2015, KRAKÓW, TEATR ŁAŹNIA NOWA, NILS FRAHM – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 201522.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 2015