LAIF » WYDARZENIA: The Gaslamp Killer – szaman elektroniki

WYDARZENIA: The Gaslamp Killer – szaman elektroniki

 
The Gaslamp Killer jest legendą. Jeśli ktoś myśli o najbardziej rozpoznawalnym DJu undergroundowej elektroniki ze Stanów to właśnie William Benjamin Bensnussen jest jego pierwszym wyborem.
 

Jego kariera na poważnie zaczęła się w 2003 roku – wtedy to, już jako uznany didżej kalifornijskiego Low End Theory, wydał swoją pierwszy mixtape zatytułowany po prostu Gaslamp Killers. Od tego czasu dał się poznać jako jeden z najbardziej żywiołowych i eklektycznych przedstawicieli elektroniki z USA. Jego występy na żywo to mieszanka chaosu i szaleństwa miękko opatulona głębokim basem. Gaslamp pod koniec pierwszej dekady XXI wieku zadebiutował również jako producent wydając m.in. w labelu kumpla Flying Lotusa – Brainfeederze. Występ Killera w ramach World Wide Warsaw będzie jego debiutem w stolicy. Artysta pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego pierwszego live’owego wydawnictwa, którego sam jest wydawcą. Jednak w Miłości możemy się spodziewać starego dobrego szaleńczego dja seta, który jest specjalnością Gaslampa.

 
 

4567

 
 

Bilety:
III pula 50 PLN / dostępne:
http://lp.goingapp.pl/the-gaslamp-killer
II pula 40 PLN / wyprzedane
I pula 30 PLN / wyprzedane
 

Support:
Jedynak / FLIRTINI
Buszkers / U Know Me Records
Groh / U Know Me Records
wants / Loin Records
 

https://www.facebook.com/events/1640187672888085/

Zobacz też inne wydarzenia

25.04.2014, WARSZAWA, CAFE KULTURALNA, KRÓL22-23.06.2015, Warszawa, Teatr Studio, Flying Lotus18.06.2015, WARSZAWA, Pardon, To Tu, Jozef van Wissem