Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: Wraca Lato na Pradze

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: Wraca Lato na Pradze

Wraca Lato na Pradze. Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają podczas tegorocznych wakacji. Wystąpią m.in: Nosowska, Karaś / Rogucki, Mery Spolsky, Clock Machine. 

fot. Zuza Sosnowska

Miejski festiwal „Lato na Pradze” ogłasza drugą edycję! Po raz kolejny piękna warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta.

Wszyscy tęsknimy za koncertami swoich ulubionych artystów i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Pandemia koronawirusa brutalnie zmieniła rzeczywistość, pozbawiając nas bliskich kontaktów międzyludzkich, a w tym także wydarzeń kulturalnych i koncertów, które zostały odwołane lub przełożone na odległe terminy.

Projekt Lato na Pradze jest odpowiedzią na ten problem i dowodem na to, że bezpieczna organizacja plenerowych koncertów jest możliwa i można cieszyć się muzyką na żywo przy zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści wystąpią dla swoich fanów w przepięknych i klimatycznych przestrzeniach Pragi Centrum.

Zagrają m.in. Nosowska, Mery Spolsky, Karaś / Rogucki, Clock Machine, Mrozu, JWP/ BC, Wojtek Mazolewski, Vito Bambino, Fukaj & Szczyl, Coals, LemON i Undadasea.

“Nasza agencja nieustannie pracuje nad tegoroczną edycją projektu Lato na Pradze. Pierwsi ogłoszeni artyści to dopiero przedsmak tego co fani muzycznych i kulturalnych wydarzeń będą mogli przeżyć  tego lata w warszawskiej Pradze Centrum!”  Agencja Follow The Step

Zabytkowa przestrzeń Pragi Centrum ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo – to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie podczas Lata na Pradze.

03.07. – Mrozu

06.07 – Mery Spolsky

09.07 – Karaś / Rogucki

13.07 – Sonbird

17.07 – Undadasea

23.07 – Vito Bambino

27-07- Clock Machine

28.07 – JWP/BC

30.07 – Nosowska

01.08 – Wojtek Mazolewski

18.08 – Coals

21.08 – LemON

28.08 – Fukaj & Szczyl

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Podczas pierwszej edycji wystąpili m.in: Krzysztof Zalewski, Beata Kozidrak, Daria Zawialow, Kayah, Nosowska, Hania Rani, Brodka, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Jan Rapowanie, Ralph Kaminski, Bitamina, Król i Sanah.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są  www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl oraz w Going.

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids 22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 18.05.2015, Warszawa, Klub Pardon, To Tu, Glissando #26 Soundscape Spotkanie + Kocert Duy Geborg