Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIA: WROsound – brzmienie made in Wroclaw

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIA: WROsound – brzmienie made in Wroclaw

 
W pierwszy weekend grudnia WROsound będzie miał swoją 7 edycję. Festiwal, który definiuje brzmienie made in Wroclaw po raz kolejny proponuje program świeży i pełen muzycznych odkryć. Na technicznie wyrafinowanej scenie Impartu wschodzące gwiazdy nowej muzyki i alternatywne projekty będą miały okazję pokazać się w wersji live, która zapada w pamięć.

 
 
c5Z92igdbXTzjFqjf3GOi5q4WPS3bRU_vtW3A6-_f9o
 
 

Tegoroczny line up prezentuje smaki muzycznej podpowierzchni nie tylko Wrocławia, ale i położonych w jego bliskim sąsiedztwie rejonów dźwiękowych. W edycji 2015 pojawią się min.: odkrycie festiwalu Nowa Muzyka w Katowicach Ventolin i jego live personal appearance; serwujący mieszankę elektro, dubstep’u i drum’n’bass przy użyciu żywych instrumentów Breslaux; eklektyczni Czesi z Kyklos Galaktikos czy związani z wrocławskim Centrum Reanimacji Kultury postpunkowcy z Ukrytych Zalet Systemu. Nie zabraknie i w tym roku niespodzianek, absolutnych premier, enigmatycznych zjawisk czy niepowtarzalnych – bo przygotowanych specjalnie na WROsound – projektów muzycznych.

 


 

 

 

 

„Wciąż chcemy eksponować wrocławską scenę. Ona jest jak wciąż ewoluujący, kreatywny organizm, w którym codziennie rodzą się nowe pomysły na dźwiękowe zestawienia. Ale szukamy artystów i poza Wrocławiem, szlakiem Odry wytropiliśmy niejeden wart uwagi projekt.” – mówi Łukasz Głośny, od 2014 Dyrektor Artystyczny festiwalu i autor nowej koncepcji WROsoundu jako znacznika wyjątkowych dźwięków – „Najlepszą oprawą techniczną i nagłośnieniem na najwyższym poziomie budujemy okoliczności, w których muzyka broni się już sama. Dlatego występ na scenie w Imparcie może być dla zaproszonych projektów jak stempel koncertowej jakości.”
 
WROsound w latach 2009-2013 odbywał się pod nazwą „Wrocławski Sound” i dotychczas łącznie zaprezentował już przeszło 90 zespołów. W tym roku wydarzenia odbywać się będą 4­ i 5 grudnia na dwóch scenach i w przestrzeniach galerii Impartu przy Mazowieckiej 17. Więcej szczegółów na stronie www.wrosound.com

Zobacz też inne wydarzenia

22-23.06.2015, Poznań, Warszawa, Nothing But Thieves 24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 13.06.2015, WROCŁAW, WOODED FESTIVAL