LAIF » WYDARZENIA: Z Tresor na Smolną

WYDARZENIA: Z Tresor na Smolną

 
xsad
 
Instagram @jonas_kopp_

 

Klub Tresor bez wątpienia miał bardzo duży wkład w rozwój i promowanie muzyki techno. Jest jednym z najbardziej kultowych i znanych miejsc na mapie Berlina. Swoją działalność rozpoczął w 1991 roku, a jego założycielami są Dimitri Hegemann oraz Achim Kohlberger. Tresor stał się symbolem muzyki techno, niedługo po jego otwarciu – uchwycił energię ponownego zjednoczenia Berlina oraz był niejako odpowiedzią na nowe trendy w muzyce wczesnych lat ’90.
 
Podczas oficjalnego showcase berlińskiej legendy w Warszawie usłyszycie m.in. dwóch reprezentantów Tresora. Występ Jonasa Koppa odbędzie się w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Photon Belt”, którego data wydania nakładem Tresor Records przypada na 12-go maja.
 

 
Jonas Kopp: niekwestionowanie jedna z najwybitniejszych i najbardziej ekscytujących figur pochodzących z Argentyny. Rezydent legendarnego klubu Tresor będący jego wizytówką. Poza Tresor Records wydawnictwa Jonasa ukazują się również nakładem m.in. Pole Group i Stroboscopic Artefacts.
 
Kiedy: 26.05.2017
Gdzie: Klub Smolna

Bilety: 35PLN na bramce

Zobacz też inne wydarzenia

17.08.2015, Warszawa, Plac Defilad, Shamir03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO25.04.2015, WARSZAWA, MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, FLIRTINI & RIMMEL GANG: FKJ (LIVE)