LAIF » WYDARZENIA: ZAMILSKA live w Prozak 2.0

WYDARZENIA: ZAMILSKA live w Prozak 2.0

 

Going. rusza w Polskę! Już na wiosnę aplikacja mobilna, która zbiera najciekawsze wydarzenia kulturalne będzie dostępna w kolejnych miastach. Na pierwszy ogień Kraków. Z tej okazji odbędzie się Launch Party, na którym zagra ZAMILSKA LIVE w krakowskim klubie Prozak 2.0 dzięki współpracy z kolektywem Niestrudzeni Pielgrzymi Miłości.

 

unspecified

ZAMILSKA, fot. mat. prasowe

 

Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień , gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel „ Quarrel” . Jednym utworem był a w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów. Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań . Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej. Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans. Nasz wywiad z ZAMILSKĄ możecie przeczytać tutaj.
 
Going. to portal i aplikacja mobilna skupiająca wydarzenia kulturalne: koncerty, imprezy, spektakle, filmy oraz spotkania i inne eventy miejskie. W prostu sposób znajdziesz tu wszystko, co pomoże ci stworzyć plan idealny, by ruszyć w miasto! W kilku prostych kliknięciach można również kupić bilet na wybrane wydarzenia. Going. działa od roku w Warszawie. Od marca dostępny w kolejnych miastach Polski.
 
LINE UP:
ZAMILSKA
SH Jack (Niestrudzeni Pielgrzymi Miłości)
Tamil™ (Niestrudzeni Pielgrzymi Miłości)
Urloop
 
Kiedy:
1.04.2016
Prozak 2.0.
Kraków, Pl. Dominikański 6
 
Bilety:
10 PLN – przez płatność mobilną w aplikacji Going
20 PLN – przedsprzedaż z komputerów:
http://goingapp.pl/evt/32617/zamilska-live-going-launch-party-krakw

 

Zobacz też inne wydarzenia

21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids7-9.07.2015, Katowice, OFF Festival06.05.2015, WARSZAWA, KLUB MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9, PORTICO – BEFORE FESTIWAL TAURON NOWA MUZYKA 2015