LAIF » WYDARZENIA: Zespól Jungle na koncercie w Warszawie

WYDARZENIA: Zespól Jungle na koncercie w Warszawie

Jungle to brytyjski zespół, który powstał w 2013 roku w Londynie. Założyło go dwóch przyjaciół – Tom McFarland i Josh Lloyd-Watson, najlepiej znanych jako T i J. 10 listopada przyjadą do warszawskiej Progresji, aby zagrać na żywo materiał z nowej płyty „For Ever”.

Muzyka, jaką nagrywają jest połączeniem funk’u, soul’u, disco i elektronicznych brzmień. Ich debiutancki singiel „The Heat” ukazał się w 2013 roku, zaś rok później premierę miał pierwszy, wydany nakładem wytwórni XL Recordings, album pt. „Jungle”, z którego pochodzą takie kawałki jak „Busy Earnin'” czy „Time”.

 

Do Warszawy Jungle przyjadą w swoim wyjątkowym, 7-osobowym składzie w ramach światowej trasy koncertowej, promującej ich drugi album „For Ever”.

Data: 10.11.2018

Doors: 19:00

Start: 21:00 (Jungle)

Miejsce: Progresja

Bilety dostępne od 2 sierpnia godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zobacz też inne wydarzenia

27.06.2015, Warszawa, Cafe Kulturalna, Crocodiles27.05.2015, WARSZAWA, KLUB DZIK, EXTRA28.03.2015, WARSZAWA, PALLADIUM, FISZ EMADE TWORZYWO MAMUT