Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » WYDARZENIE: Mary Komasa koncert online w klubie Niebo

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

WYDARZENIE: Mary Komasa koncert online w klubie Niebo

Mary Komasa i klub Niebo zapraszają na live streaming koncertu, który odbędzie się 20 września o godzinie 21:00 poprzez platformę Live4You.

Mary Komasa, zdjęcie: materiały prasowe

Dostosowując się do aktualnych wytycznych organizacji eventów, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo wszystkich fanów artystki oraz pracowników klubu ograniczona została ilość osób, która może uczestniczyć w koncercie. W związku z tym limitem klub Niebo „powiększa pojemność klubu” poprzez streaming koncertu.

Dla osób, którym nie udało się zakupić biletów do klubu lub wolą pozostać w domu, relacja z koncertu będzie okazją do obejrzenia w sieci tego niezwykłego wydarzenia.

Bilety „online” w cenie 25zł już dostępne!
Link: https://live4you.pl/events/79-mary-komasa-livestream-z-koncertu-w-niebie
Relacja na żywo z wydarzenia dostępna będzie tylko podczas trwania koncertu.
Artystka promować będzie swoje ostatnie wydawnictwo, album „Disarm”.

Na swojej drugiej płycie „Disarm” Mary Komasa postawiła na połączenie awangardowych brzmień orkiestrowych z progresywną elektroniką. Płyta powstała w Londynie, Berlinie i Warszawie. Jej produkcją zajęło się brytyjskie duo God Colony.

„Disarm to hołd oddany mojej generacji spadających gwiazd. Świadectwo przemiany, której doświadczyłam, oraz konsekwencji, z którymi musiałam się zmierzyć. Jest to zapis moich poszukiwań piękna i nadziei w coraz bardziej rozpadającym się świecie. Musiałam zdefiniować się na nowo. Teraz czuję się ponownie sobą”.

Każdy koncert w ramach trasy „Disarm” to wyjątkowy performance. Artystka koncentruje się na emocjach. Jej występ przypomina monodram sceniczny. Do wizualizacji Mary zaprosiła młodego polskiego artystę Luke Jaszcza.

“Żyjemy w świecie, w którym komunikacja międzyludzka została przerwana. Oddalamy się od siebie, uciekając od emocji. Nakładamy na siebie coraz więcej lęków. Ja chcę w nie wejść i je poczuć. Chce pozwolić Tobie się z nimi skonfrontować. Disarm, but don’t surrender.”

Zobacz też inne wydarzenia

22.03.2015, Warszawa, Klub Mózg, Pierwszy Warszawski Salon Ambientu 4.07.2015, Sopot, Zatoka Sztuki, Skin 03.06.2015, SOPOT, KLUB SFINKS700, MOUNT KIMBIE/URBAN ZOO