LAIF » WYDARZENIE: Rouge Mary z Hercules & Love Affair i Octo Octa wystąpią dzisiaj na Smolnej

WYDARZENIE: Rouge Mary z Hercules & Love Affair i Octo Octa wystąpią dzisiaj na Smolnej

Octo Octa i Rouge Mary – dwie wyjątkowe artystki już niedługo przyjadą do Warszawy. Ich występy będzie można zobaczyć i usłyszeć w piątek, 6 kwietnia w klubie Smolna.

6 kwietnia odbędzie się wydarzenie, któremu przede wszystkim przyświecać będzie zasada równości i wolności dla wszystkich – bez względu na orientację czy przekonania. Jak twierdzą organizatorzy: „Witamy na planecie LGBTQIAPK +. Jest to bezpieczna przestrzeń bez nienawiści, seksizmu, homofobii, transfobii, ageizmu czy oceniania sprawności. Tutaj możesz czuć się wolnym od ograniczeń i osądów.”

Bohaterkami tej nocy będą Octo Octa – DJ-ka i producentka współpracująca m.in. z takimi wytwórniami, jak 100% Silk i HNYTRX, a także Rouge Mary, czyli charyzmatyczna artystka działająca w zespole Hercules & Love Affair, znana z charakterystycznych wokali, które można usłyszeć m.in. w takich hitach, jak „Rejoice” czy „Think”.

Cały line-up imprezy poznacie tutaj.

Zobacz też inne wydarzenia

12.04.2015, WARSZAWA, KLUB BASEN, VOO VOO20-23.08.2015, Katowice, Tauron Nowa Muzyka26-28.06.2015, Białystok, Halfway Festival