Hej, informujemy ze magazyn Laif jest obecnie na sprzedaż.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: ola@laif.pl lub przez naszego FB

LAIF » NEWS: Znamy datę premiery debiutanckiego albumu Elliphant! YOLO

Hi, Laif magazine is for sale.
If you are interested , please  contact via email : ola@laif.pl
or send us PM on our FB .

NEWS: Znamy datę premiery debiutanckiego albumu Elliphant! YOLO

Na tę wiadomość czekali jej fani na całym świecie! Szalona, niekonwencjonalna, nie dająca się zamknąć w ściśle określonych ramach muzycznych. Elliphant to z pewnością jedna z najbardziej intrygujących artystek swojego pokolenia. Od czasu jej debiutu na rynku muzycznym w 2012, młoda Szwedka wydała dwie świetnie przyjęte przez krytyków EPki. Teraz przyszła pora na jej debiutancki album – „Living Life Golden”.

 

elliphant_coreyolsen4

Elliphant/ fot. Corey Olsen/ mat. prasowe

 

Elliphant rozgłos i uznanie przyniosły hity: „Only Getting Younger” feat. Skrillex oraz „One More” feat. MØ. Na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi producentami, a wśród nich zdobywcy i nominowani do nagrody GRAMMY – Skrillex, Dr Luke, Diplo, Joel Little (odpowiedzialny za sukces albumu Lorde) oraz Major Lazer.

 

Płyta „Living Life Golden” ma ukazać się 25 września 2015. Na krążku znajdzie się najnowszy singiel Elliphant „Love Me Badder”.

 

Zobacz też inne wydarzenia

24-26.07.2015, PŁOCK, AUDIORIVER FESTIVAL 22.05.2015, WARSZAWA, KLUB NOWA JEROZOLIMA, DEEPStrict – Format:B 21.05.2015, WARSZAWA, KLUB PARDON, TO TU, Idris Ackamoor & The Pyramids